Piedošana Ian McEwan

ISBN: 9789984340869

Published:

Hardcover

394 pages


Description

Piedošana  by  Ian McEwan

Piedošana by Ian McEwan
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 394 pages | ISBN: 9789984340869 | 8.28 Mb

Viskarstākajā 1935. gada vasaras dienā trīspadsmit gadu vecā Brionija Tallisa nejauši ierauga, kā viņas māsa Sesīlija dārzā pie mājas izģērbjas un iekāpj strūklakas baseinā, bet notiekošajā nolūkojas Robijs Tērners - Sesīlijas bērnības draugs, nupatMoreViskarstākajā 1935.

gada vasaras dienā trīspadsmit gadu vecā Brionija Tallisa nejauši ierauga, kā viņas māsa Sesīlija dārzā pie mājas izģērbjas un iekāpj strūklakas baseinā, bet notiekošajā nolūkojas Robijs Tērners - Sesīlijas bērnības draugs, nupat atgriezies no Kembridžas.Tās pašas dienas beigās dzīve šiem trim cilvēkiem būs mainījusies uz visiem laikiem.

Robijs un Sesīlija būs pārkāpuši kādu robežu, kuru dienas sākumā nemaz nespētu iztēloties, un kritīs par upuriem mazās meitenes fantāzijai...Piedošana ir spožs un fascinējošs bērnības, mīlestības un kara atainojums, kura centrā ir dziļš - un dziļi aizkustinošs - stāsts par kaislību un zemapziņas spēku, par kaunu un piedošanu un par to, cik grūti ir izpirkt vainu.Ians Makjuans (Ian McEwan, 1948) ir divu stāstu krājumu, astoņu romānu (“Melnie suņi”, “Svešinieku mierinājums”, “Cementa dārzs” u. c.) un vairāku kinoscenāriju autors. 1998. gadā par romānu “Amsterdama” saņēmis Bukera balvu, 1999.

gadā — Alfrēda Tepfera fonda Šekspīra balvu par daiļradi kopumā. Romāns “Piedošana” saņēmis Vācu grāmatniecības balvu par labāko ārzemju romānu un ASV Literatūras kritiķu balvu daiļliteratūrā 2003. gadā.“Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Piedošana":


lamourcyprusweddings.com

©2014-2015 | DMCA | Contact us